poniedziałek, 22 października 2012

Mini ranking.

W ofercie znajdziemy ogromną liczbę rodzajów materacy, a wśród nich niezliczoną ilość modeli, ciężko się odnaleźć w takiej ilości ofertowej. Najważniejsze jest to by dany model materaca pochodził z fabryki, która stricte zajmuje się produkcją materacy. Bardzo znaną i niewątpliwie najlepszą polską fabryką jest M&K KOŁO, to fabryka która istnieje od 1992 r. i miała już czas by wypracować sobie bardzo dobrą opinię, zaufało jej miliony klientów, a materace które produkuje są najwyższej jakości, wręcz niezniszczalne. Nie ma mowy o tym, aby jakikolwiek materac tej fabryki zniekształcił się z biegiem czasu lub żeby cokolwiek się z nim stało. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych modeli.

MATERACE SPRĘŻYNOWE TOP3

1. Venus Multipocket - materac ze sprężyna kieszonkową typu multipocket, obłożony obustronnie lateksem, do wyboru opcja twardości H2 dla osób do 80kg oraz H3 dla osób powyżej 80kg. Do wyboru również wysokość wkładu lateksowego, może mieć nad wkładem sprężyn 3 cm., a może mieć 5 cm. Materac H2 będzie bardziej miękki, H3 bardziej twardy.

2. Czar Nocy - lider z największą ilością sprężyn kieszonkowych, 2800 sprężyn w materacu 140x200, pięciokrotnie więcej niż standardowo. Materac raczej średniotwardy. Do wyboru również wysokość wkładu lateksowego, może mieć nad wkładem sprężyn 3 cm., a może mieć 5 cm.

3. Estrella lux - topowy materac, średniotwardy - ale bardziej miękki niż twardy. Sprężyna kieszonkowa, obłożona obustronnie lateksem, do wyboru lateks o wysokości 3 cm. bądź 5 cm. Nadaje się dla osób do 100kg.

MATERACE LATEKSOWE TOP3

1. Dual h1/h3 - materac 100% lateksu, jako nieliczny wykonany jest z monobloku lateksowego, nigdzie nie klejony, przez co jego trwałość jest znacznie wyższa od innych materacy lateksowych. Górna warstwa materaca h1 - bardziej puszysta, miękka, komfortowa - dla podwyższenia jakości spania, dolna - h3, bardziej sztywna, dla prawidłowego podtrzymania kręgosłupa.

2. Ibiza - materac 100 % lateksowy, z 7 strefami twardości. Świetnie dopasowujący się do kształtów ciała. Do wyboru, w obrębie jednego modelu dwie twardości H2 - bardziej miękki oraz H3 bardziej twardy. Szczególnie polecany również dla dzieci.

3. Medivis Talaly - innowacyjny materac łączący w sobie najlepsze cechy materaca lateksowego oraz właściwości termoelastyczne. Jako nieliczny wykonany z lateksu talalay, który posiada 30% naturalnej żywicy, technologia talalay w jakiej został materac wyprodukowany jest niezawodna, nie tylko sprawia, że materac jest niezwykle trwały, ale również pozostawia komórki otwarte, co sprawia iż pomimo struktury piankowej, nie pocimy się na takim materacu. Poza tym posiada on właściwości termoreakcyjne, a zatem oprócz reagowania na ciężar ciała, reaguje również na temperaturę, a zatem gdy się na nim położymy, otrzyma on ciepło i pod jego wpływem przyjmie odpowiedni kształt, podtrzymując przy tym kręgosłup.

Sprawdź na: www.nasze-materace.pl
Salon Materacy i Mebli
ul. Kobierzyńska 98, 30-382 Kraków
Tel. (12) 266-08-94


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz